Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Sık Sorulan Sorular

  Biz Güney Karavan olarak , 2000 yılından bu yana sadece çekme karavan üretiyoruz. Firma olarak tüm gerekli yetkinlik belgelerine sahibiz.  Biz de kampçı bir aile olarak, ihtiyaçlarınızı anlıyoruz. Hem satış öncesi , hem satış sonrasında yanınızdayız.  Ürünlerimiz yıllar içersinde denenmiş, testlerden geçmiş ürünler. Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Size yapamayacağımız hiç bir şeyi vaat etmiyoruz. Burada ne görüyorsanız o özellikte ürün satıyoruz.  Teslim tarihi konusunda çok hassas davranıyoruz. Söz verdiğimiz tarihte teslimatı gerçekleştiriyoruz. 

 Bunun için aracınızın torku önemlidir. 105 torkun üzerindeki araçlarla bizim karavanlarımızı çekebilirsiniz.  Ayrıca aracınızın sol ön kapısında bir etiket vardır. Buradaki en büyük sayıdan, bir küçük sayıyı çıkarırsanız , aracınızın çekebileceği ağırlığı bulmuş olursunuz. 

 Tip Onay O1 Belgesi alabilmek için öncelikle firmamızın ,ürettiğimiz karavanları ne şekilde ürettiğimizin, kullandığımız tüm malzemelerin neler olduğunu tüm belgeleriyle listeliyoruz. Bunlar mühendisler tarafından inceleniyor. Karavanlarımız  testlerden geçiriliyor . Uygun üretim yapıp yapmadığımıza bakılıyor. Bu oldukça uzun bir süreç alıyor ve bu belgeleri alabilmek için ciddi bedeller ödeniyor. O nedenle belgesi olmayan karavan alma konusunda , ya da ben size belge düzenlerim diyen kimseler konusunda dikkatli olunmalı. Sadece kendi belgesi olan firmalardan karavan alınmalı .